Home kredit půjčka

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (5 hlasů, průměr: 4,20 z 5) - Hlasujte!
Loading...

Home kredit půjčka

Mezi největší a nejrozšířenější poskytovatele půjček na českém trhu patří společnost Home Credit. Ta v tomto oboru působí již déle jak patnáct let. Za tuto dobu získala již spoustu spokojených klientů, kteří její služby využili i opětovně. Pojďme se podívat na to, co Vám může Home kredit půjčka nabídnout.

peníze rychle na účet

Home credit nabízí hotovostní půjčky od 10 000 do 150 000 korun s možností nastavení splátek tak, aby vám plně vyhovovaly. Splátky si můžete rozvrhnout dle svých finančních možností a půjčenou sumu můžete splatit od jednoho roku do sedmi let.

Plaťte včas a získávejte různé výhody

Při řádném splácení půjčky je také možné získat další benefity, mezi které se řadí vrácení úroku až v poloviční výši nebo možnost čtyřikrát odložit splátky. Kromě toho neplatíte poplatky za sjednání úvěru, jeho vedení a ani za předčasné splacení. Peníze vám budou navíc hotově převedeny na bankovní účet.

pujcka ihned na ucet

Po celou dobu splácení půjčky zároveň hrozí, že se stane nějaká nepříznivá událost, která ohrozí schopnost včasného splacení. Proti tomu se lze bránit pojištěním výdajů k půjčce, při kterém v případě invalidity, ztráty příjmů ze zaměstnání, či například úmrtí, ochráníte sebe a vaší rodinu před nastalými problémy. V této nenadálé situaci bude totiž vaší rodině nebo vám, hrazena plná výše splátky úvěru a to po celou dobu trvání pojistné události. Jestliže dlužná částka již bude v takové výši, aby šla zaplatit jednorázově, tak bude doplaceno to, co zbývá.

Zobrazit kalkulačku Home credit >>

Půjčka home kredit

Nebankovní půjčky od Home credit

V obecném měřítku patří Home credit půjčky mezi nebankovní úvěry. Oproti konkurenci se však v tomto případě setkáte s nízkými úroky a průhlednými poplatky. Pokaždé tedy budete vědět za co a kolik přesně platíte.

V případě změny vaší finanční situace je možnost výši splátek libovolně upravovat a po celou dobu splácení si půjčku uzpůsobit přesně podle možností. Jestliže tedy nastane situace, kdy na tom nebudete s financemi příliš dobře, tak je možné splátky snížit. To platí i v opačném případě, a pokud naopak bude ve vašich silách splácet více, než bylo stanoveno při podpisu smlouvy, tak je naopak možné měsíční splátky zvýšit.

půjčka pro začínající podnikatele bez příjmu

Pro své výhody patří půjčky Home kredit mezi nejčastěji využívané. Smlouvu o půjčce navíc můžete uzavřít online a nemusíte tak nic řešit na pobočce. Stejně tak vám na veškeré dotazy rádi odpoví zaměstnanci společnosti, kteří vám objasní veškeré položené otázky ohledně nabízených produktů.

Vstupte na stránky Home credit >>

Nechoďte na pobočku, vše lze vyřídit online a po telefonu

Samotné vyřízení půjčky od Home Credit probíhá velmi jednoduše, v několika krocích. Nejprve musíte vyplnit formulář, ve kterém zadáte povinné údaje. Kromě vašich osobních to budou ještě parametry půjčky, ať již celková částka či výše měsíčních splátek. Potřebné náležitosti vyřídíte poté s operátorem společnosti, který se vám ozve takřka ihned po odeslání formuláře se žádostí o půjčku.

nebankovní úvěry a půjčky

Následně již počkáte, než vám poštou dorazí smlouva, která bude ve dvou kopiích. Ty obě podepíšete a jednu z nich pošlete zpět. Jakmile se vrátí, tak Home Credit odešle peníze na váš bankovní účet a vy je budete moci začít používat k libovolným účelům. Celý tento proces nemusí trvat příliš dlouho, a jestliže vše půjde jak má, tak budete mít peníze do jednoho pracovního týdne na bankovním účtu.

Home kredit půjčky lze navíc získat i v jiné podobě, než je uzavření klasického úvěru. Jedná se například o produkty na splátky, které probíhají právě přes tuto společnost. Ty mají velmi výhodnou úrokovou sazbu a tak se nestane, že byste přeplatili nějaké zásadní částku oproti základní ceně produktu. Samozřejmě však je nutné počítat s tím, že k nějakému navýšení dojde. Tak tomu bývá u drtivé většiny produktů na splátky.

Vstupte zde >>Přečtěte si také:
Nebankovní půjčky zdarma? To jste ještě neviděli!
Nebankovní půjčky zdarma? To jste ještě neviděli!
Nebankovní půjčky zdarma? To jste ještě neviděli! Každý člověk je zvyklý, že zadarmo v dnešní době nedostane skutečně nic. A...
Na ručení opatrně
Na ručení opatrně
Na ručení opatrně Ručitelský závazek se může na první pohled zdát, jako velmi výhodný způsob řešení problémů. Každá rychlá půjčka,...
Operativní leasing pro soukromé osoby
Operativní leasing pro soukromé osoby
Operativní leasing pro soukromé osoby Operativní leasing pro soukromé osoby se na českém trhu prosazuje čím dál více, zejména v...
Home kredit půjčka

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému

| Rychlá půjčka bez registru| Půjčka ihned| Malá půjčka ihned| Půjčka bez příjmu| Půjčka na auto

Vytvořeno ve spolupráci se serverem PůjčkaPortál.cz

Ochrana soukromí