Jak vydělat milion na internetu

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (8 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...

Jak vydělat milion na internetu

Nadpis článku „Jak vydělat milion na internetu“ může u někoho vyvolat pochybnosti nebo přinejmenším pocit nadsázky. Na internetu však čas od času narazíte na někoho, kdo je schopen si takové množství peněz opravdu vydělávat, a to nejen jednou, ale opakovaně každý rok. Jistě je mezi nimi spousta podvodníků a chvástalů, ale existují výjímky.

půjčky ihned online

V tomto článku bych vám rád představil člověka, který ví, jak vydělat milion na internetu a navíc se o své know how rád podělí. Pojďme se podívat na to, jak je to možné…

Člověk, o kterém mluvím je český podnikatel Tomáš Dekan, autor skvělého videokurzu Affiliate Mystery.

Jak vydělat milion? Krůček po krůčku!

Způsob vydělávání peněz, který Tomáš v Affiliate Mystery učí je mi velice blízký, protože neslibuje hory doly, ani zbohatnutí přes noc. Jde totiž o systematické budování trvale fungujícího zdroje příjmu.

nebankovní půjčky online bez registru

Abyste vydělali milion na internetu, musíte vydělat cca 83 000 měsíčně. To se může zdát jako vysoká částka, pokud byste jí chtěli vydělávat hned. V Affiliate Mystery se však naučíte jak jednoduše vytvářet menší affiliate weby, z nichž každý vám vydělá zhruba 1000,- až 5000,- měsíčně – záleží na oboru a na tom, jak se vám podaří s webem „prorazit“.

Důležité je zde slovo měsíčně – po počátečním rozjetí web generuje příjmy dlouhodobě, stačí ho již jen udržovat, což zabere podstatně méně času než jeho vytvoření. Tím se vám „uvolní ruce“ pro tvorbu dalších webů.

Takto postupně budete „střádat“ zdroje příjmů – budete vytvářet pěkně jeden web za druhým. Nejde o to, abyste hned vydělali milion, ale abyste co nejrychleji viděli výsledky, které vás budou motivovat k tvorbě dalších webu, a tedy navyšování příjmů.

Za jak dlouho se dá vydělat milion?

Nikdo vám přesně neřekne, kdy a jestli vůbec se vám to podaří. To vše záleží na vašem úsilí. Jedno je ale jisté – možné to je. Tímto způsobem budete brzy schopni vytvářet další weby poměrně rychle – já sám nyní vytvářím zhruba 2 měsíčně a ty první, které jsem začal dělat před necelými 3 měsíci už přinášejí první zisky – v průměru kolem 2000. Šlo by to i rychleji, pokud bych se víc snažil a také reinvestoval část vydělaných peněz – na to se brzy chystám :-).

rychlé nebankovní půjčky bez registru

Můj cíl je mít do dvou let 50-100 takto fungujících webů, které by mi měly ten vysněný milion vydělávat. Vím, že to bude hodně práce, ale po 3 měsících snažení vidím, že to funguje a to mě motivuje v tom vytrvat.

Co se naučíte

Kurz Affiliate mystery obsahuje 30 videí, které vás provedou od začátku do konce celým procesem tvorby úspěšných affiliate webů. Vše je hezky názorně ukázáno na příkladech, navíc Tomáš velmi ochotně odpovídá na všechny dotazy a účastníkům kurzu radí jak dál.

Affiliate mystery je online kurz – ke všem videím dostanete celoživotní přístup a můžete si je pouštět, kdykoliv se vám zachce. Cena kurzu je 3000 Kč, což je částka, která se vám brzy – vytvořením 1-2 webů – vrátí.

Budu to umět?

Vytváření webů dnes díky systémům jako je třeba WordPress není žádná věda. Výdělečné weby se dají dokonce vytvářet na Webnode, Bloggeru a podobných službách, se kterými si poradí každý začátečník. Navíc je ve videích vše pěkně názorně ukázáno, žádné počáteční technické znalosti tedy nejsou podmínkou – důležité je vaše odhodlání začít vydělávat na internetu slušné peníze – to ostatní přijde brzy samo.

půjčka bez příjmů

Proč to dělá?

Chvíli mi trvalo, než jsem pochopil, proč Tomáš zveřejňuje své know how a navíc za takhle nízkou cenu. Buduje si tím přece konkurenci. A pak mi to docvaklo – Tomáš je provozovatelem affilate sítě Affilnet a tímto způsobem si vlastně vychovává nové affiliate partnery, kteří mu mohou dlouhodobě v jeho businessu pomáhat – je to tedy skvělý příklad win-win situace. Zapojit do této sítě se můžete i vy a pomocí kurzu Affiliate Mastery, zde začít vydělávat první provize => Vstup do Affilnetu.

Začněte hned teď!

Jako u každé činnosti, která má vést ke zdárnému cíli je i zde nejdůležitější ZAČÍT. Čím dřív začnete, tím dříve se začnete přibližovat ke své vysněné hranici výdělků. Pro mě byla koupě kurzu nejlepší investicí za několik posledních let a pokud se snad ještě rozhodujete, podívejte se zdarma na webinář, ve kterém mluví o svých výsledcích první účastníci Affiliate mystery. Webinář zdarma najdete TADY.


A kdy vyděláte svůj první milion vy? :-)
>>Chci začít vydělávat s Affiliate Mystery< <
 Přečtěte si také:
Přivýdělek na úřadu práce
Přivýdělek na úřadu práce
Přivýdělek na úřadu práce V současnosti jsou na úřadech práce evidovány sta tisíce uchazečů o zaměstnání, jenže nabídka volných pracovních...
Jak vydělat peníze bez podvodu
Jak vydělat peníze bez podvodu
Jak vydělat peníze bez podvodu Pokud nejste spokojeni s výší vašeho výdělku, pokuste se to změnit. Máte pravdu v tom,...
Přivýdělek z domova ruční práce
Přivýdělek z domova ruční práce
Přivýdělek z domova ruční práce V dnešní době se každá koruna vydělaná bokem stává velice příjemným přilepšením. Z toho důvodu...
Jak vydělat milion na internetu

6 Komentářů

 • Anonym napsal:

  No zkrátka jen další „letadlo“…

 • Radek napsal:

  Jaký letadlo? Než něco plácneš tak bys moh trochu přemejšlet….

 • Libor napsal:

  Krasny priklad chytreho cloveka, ktery dokazal vytvorit svuj vlastni byznys na internetu, bez pomoci kapitalu. Ja jsem tento typ podnikani nazval „Smart Business“. Preji hodne uspechu

  • Anonymní napsal:

   Všem je uplně u …, jak jste to nazval pane Libore….

 • Tomáš napsal:

  Odkaz Vstup do Affilnetu nefunguje. Jinak zajimavý článek.

 • Francek napsal:

  Jak vydelat milion? Vsichni mi poslete 3 litry a ja vam to reknu. To je cele….. :D

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému

| Rychlá půjčka bez registru| Půjčka ihned| Malá půjčka ihned| Půjčka bez příjmu| Půjčka na auto

Vytvořeno ve spolupráci se serverem PůjčkaPortál.cz

Ochrana soukromí