Klikačky – dá se na nich vydělat?

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (2 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...

Klikačky – dá se na nich vydělat?

Jedním z nejrozšířenějších způsobů, jak vydělávat peníze na internetu jsou takzvané klikačky. Jde o systémy, které vám vyplácejí peníze za to, že surfujete, klikáte na reklamy firem a prohlížíte si jejich nabídky. Pojďme se podívat na to, zda tento způsob výdělku stojí za to. Dá se na klikačkách zbohatnout?

Klikaček existuje na internetu celá řada a v drtivé většině se jedná o zahraniční sítě. Princip je ale u všech stejný nebo velice podobný. Na webu dané „klikačky“ si vytvoříte účet. Po potvrzení vám již nic nebrání v tom nechat si zobrazovat reklamy, klikat na ně a vydělávat. Ale…

půjčky bez potvrzení o příjmu ihned

Kamenů úrazu u způsobu výdělku pomocí klikaček je hned několik. Vyzdvihl bych zejména tyto:

Nízký výdělek a vysoký limit pro vyplacení

Částka za zobrazení reklamy je opravdu směšná a pohybuje se někde na úrovni okolo jednoho centu (tedy cca 20 haléřů). Reklamu však musíte sledovat určitou dobu – většinou 30 vteřin. Dejme tomu, že při maximální frekvenci (kterou ale těžko zvládnete) byste si mohli klikačkou vydělat 24 Kč za hodinu. To není nic moc, že?

Pro nárok na vyplacení musí vaše naklikaná částka dosáhnout určité výše, která je vzhledem k nízkým částkám za proklik poměrně vysoká a dostat se k ní není vůbec snadné.

rychlé půjčky ihned

Ano, je pravda, že můžete být zaregistrováni ve více klikacích systémech a většina klikaček slibuje také provize z vámi naverbovaných nových klikačů. Ani tak ale slibovaný výdělek nedosáhne žádné rozumné úrovně.
Navíc je většinou opravdu jen „slibovaný“.

Nebezpečí podvodu

Internet se jen hemží odkazy jiných členů klikaček, kteří nadšeně hlásají, k jak skvělým výdělkům se postupně dopracovali. Účelem však je pouze naverbovat nové důvěřivce. Jejich tvrzení o výdělcích se většinou nezakládají na pravdě.

Osobně jsem před několika lety pár klikaček vyzkoušel – byly myslím 3. Ne, že bych podlehl vidině snadného zbohatnutí, byl jsem spíš zvědavý, jak to funguje a co je pravdy na všech těch propagačních spamech v různých diskuzích a na (nejspíše zfalšovaných) screenshotech výplatních šeků.

rychlá půjčka pro podnikatele

Vybral jsem ty opravdu „nejkvalitnější“ a „zaručeně vyplácející“ a dal jsem si tu práci dosáhnout limitu pro výplatu. Bohužel výsledky byly katastrofální – ani z jedné z nich jsem peníze nedostal! Zkoušel jsem je tedy kontaktovat.

Odpovědi se mi dostalo pouze z jedné. Prý to nějakou dobu trvá, mám být trpělivý, ale bez obav. Své peníze určitě dostanu. Po dvou měsících stále nic, tak jsem to zkusil znovu – stejná odpověď a tak pořád dokola. Po roce jsem to vzdal…

Proč nejsou klikačky vhodným způsobem výdělku

Z výše uvedeného je tedy jasné, že klikačky nejsou vhodným způsobem výdělku. I kdybyste šťastnou náhodou narazili na klikačku, která vám peníze vyplatí, strávíte neúměrně mnoho času velmi nezáživnou a mizerně placenou činností.

rychlé půjčky bez potvrzení příjmu

Navíc to, že jednou peníze dostanete vám nezaručí, že je dostanete i příště. Ekonomika klikaček totiž funguje na velice chatrných základech – inzerentům se dlouhodobě nevyplácí investovat do tohoto způsobu reklamy, protože lidé, kteří si nechávají za shlédnutí nabídky platit si většinou nic nekoupí.

Sečteno a podtrženo – pokud jste uvažovali o možnosti vydělávání peněz pomocí klikaček, doufám, že vám tento článek poskytl pádné důvody se tomuto způsobu výdělku vyhnout. Využijte ušetřený čas smysluplněji ;-).

V komentářích samozřejmě uvítám vaše názory, ale prosím, žádné verbovací komentáře s odkazy na „zaručeně fungující“ klikačky – budou z pochopitelných důvodů smazány.Přečtěte si také:
Peníze za email – kolik si můžete vydělat?
Peníze za email – kolik si můžete vydělat?
Peníze za email – kolik si můžete vydělat? V minulém článku jsme rozebrali, proč se vyhnout klikačkám a dnes se...
Klikačky – dá se na nich vydělat?

7 Komentářů

 • […] minulém článku jsme rozebrali, proč se vyhnout klikačkám a dnes se podíváme na možnost výdělků pomocí e-mailu. Peníze za email nebo také emailing, […]

 • Richard napsal:

  Klikačky jsem zkoušel někdy v roce 1997, když jsem se poprvé dostal k internetu, a velmi rychle jsem zjistil že je to naprostý nesmysl.
  Je zvláštní že i když se internet od té doby dost změnil, klikačky se pořád drží jako příslovečný exkrement košile. Jak tak pozoruju, tak v téměř nezměněné podobě. Asi je na s větě pořád dost hlupáků kteří se nechají nachytat

  • Rudolf napsal:

   To Richard: „Asi je na s větě pořád dost hlupáků kteří se nechají nachytat“ zvlášť takový hlupák jako ty se nechá nachytat kdykoliv a kdekoliv a jakoliv :)

 • Kliky zdarma napsal:

  Před několika lety jsem to zkusil, ale nepřišlo mi, že to bylo férové. Kliky se někdy nezapočítaly a navíc, když se blížilo proplacení faktury, přestaly třeba e-maily s reklamou chodit(používal jsem ty reklamní maily, kde bylo nutné potvrdit přijetí e-mailu)…

 • Jitka napsal:

  Některé vyplácí a některé ne (např. zruší účet nebo stránky nebo na vyplacení čekáte a čekáte a stejně se nedočkáte). Ale vydělat se na tom určitě nedá :-)

 • Roman napsal:

  Zdravím.
  Ve světě klikaček a affiliate programů se pohybuji necelý rok. Začátek byl otřesný, výdělek 00nic ale s tím jsem počítal. Zkusil jsem se na PTC podívat z dlouhodobého hlediska a proniknout do samé podstaty klikaček. Cesta to byla dlouhá a bolestná, navíc zapomeňte na myšlenku, že se jedná o jednoduchý způsob výdělku.
  Svět ,,klikaček“ je velmi tenký led a každého kdo se chce zapojit, čeká buď studium kvalitních rad, nebo velmi trnitá cesta. Vzhledem k tomu, že relevantní informace v podstatě nenajdete, nezbývalo mi než si tím projít na vlastní kůži. Dospěl jsem nicméně do stavu, kdy jsem pochopil systém, poznal lidi pohybující se v této oblasti (zejména tzv. Adminy). S těmito zkušenostmi a znalostmi jsem schopen vybudovat fungující ,,business“ (jak s oblibou používají anglofonní ,,users“) bez jediné investice s denním výdělkem do $20.
  Pravda ale je, že to není zadarmo. Já se do toho vrhnul v podstatě i proto, že jsem trávil veškeré večery sezením u počítače, hraním her či sledováním videí na YT – naprosto zbytečný čas (ale tak to po některých životních událostech prostě bývá, v mém případě po rozvodu manželství). Takže v prvních měsících jsem měl u klikání alespoň pocit, že dělám něco trochu užitečnějšího, než tupé vysedávání u PC do půlnoci.

 • Petr napsal:

  Už jenom ten popis toho je vidět, že tu čtu článek borce. Nic neumím, ale chci se podíváním na reklamu vydělat velký money! Ono tohle je práce jako každá jiná a dokud to člověk nepochopí pořádně do základu a má dojem, že odkliká reklamy a vydělá, tak je na velkým omylu. Odklikáním reklam celá práce na klikačkách teprve začíná…

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému

| Rychlá půjčka bez registru| Půjčka ihned| Malá půjčka ihned| Půjčka bez příjmu| Půjčka na auto

Vytvořeno ve spolupráci se serverem PůjčkaPortál.cz

Ochrana soukromí