Konsolidace půjček Air Bank

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (4 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...

Konsolidace půjček Air Bank

Ocitli jste se v problémech při splácení úvěrů, kterých máte uzavřených hned několik? Převeďte si všechny vaše půjčky pod jednu společnost a splácejte je všechny pohromadě.

Nejenže získáte větší přehled o dlužné částce, ale také výrazně ušetříte, neboť se vám sníží úroky a minimalizují poplatky. Takovou možnost nabízí například konsolidace půjček Air bank.

pujcky pro studenty ihned na ucet

Jestliže si necháte provést konsolidaci půjček od Air bank, tak na vás čeká hned několik výhod. Pojďmě se podívat na to, které to jsou, a jak můžete sloučním (konsolidací) půjček ušetřit.

Co se týče zmiňovaných výhod, jmenovitě se jedná o:

  • Bonusovou úrokovou sazbu
  • Nulové poplatky
  • Možnost převedení více půjček, kontokorentů i kreditních karet

Abychom si dané výhody trochu osvětlili, tak ve chvíli, kdy budete včasně splácet to, co máte, vám bude odpuštěno několik splátek a zároveň získáte bonusovou úrokovou sazbu 9,9%. Konsolidace půjček Air bank také nabízí nulové poplatky a to i v případě mimořádných splátek nebo předčasného splacení. Možnost převedení více půjček není potřeba více rozepisovat, neboť je to poměrně jednoznačné.

půjčka před výplatou ihned online

Konsolidace půjček Air bank

Konsolidací půjčky od Air bank se zbavíte úroků a poplatků navíc

Pokud vám není jasné, jak můžete při konsolidaci půjčky ušetřit, tak se jedná o jednoduché výpočty. V případě, že si napůjčujete u více společností, ať již bankovních či nebankovních, tak kromě toho, že musíte splácet peníze více věřitelům, vám rostou také úroky a poplatky, které se v množném čísle násobí. To neplatí jen v případě klasických půjček, ale také u kontokorentů či kreditních karet. Díky tomu zaplatíte naprosto zbytečně mnohem více peněz, než byste při stejné půjčené částce vynaložili na splacení jedné půjčky.

V případě, že si necháte provést konsolidaci půjčky od Air bank, tak se vám veškeré dlužné částky spojí v jednu, čímž si velice významnou měrou ulevíte od úroků, jejichž výše se značně sníží. Když k tomu připočteme nulové poplatky, tak se ve finále jedná o ušetření velké sumy peněz, které můžete využít buď k jiným účelům, nebo například k dřívějšímu splacení půjčky. To je v rámci služeb nabízených Air bank samozřejmě také bezplatné.

Vypočítejte si kolik ušetříte pomocí kalkulačky

K výpočtu toho, kolik financí ušetříte, slouží kalkulačka Air bank konsolidace půjček. Do té zadáte veškeré půjčky, kreditní karty a kontokorenty, které jste ještě nesplatili a samozřejmě k nim napíšete ostatní potřebné parametry. Mezi ně patří – kolik ještě dlužíte, počet splátek, výše poplatků a podobně. Vše je naprosto jednoduché a zvládne to každý. Při vyplnění potřebných údajů vám bude vypočítán návrh smlouvy a také částka, kterou byste po převedení půjček k Air bank ušetřili.

malá půjčka ihned na účet

Air bank umožňuje převést až pět jakýchkoliv závazků najednou. V případě půjček se může jednat o libovolnou částku v rozmezí 10 000 až 600 000 korun s aktuálním termínem splacení od 6 do 120 měsíců (10 let). Stejně tak je jedno, zdali půjde o klasickou bankovní půjčku nebo o splácení nějakého zakoupeného produktu, jehož cena se pohybuje ve výše zmíněném rozsahu. V případě kontokorentů a kreditních karet musí být výše dlužné částky alespoň 5 000 korun, aby bylo možné půjčku zkonsolidovat.

O konsolidaci je možné zažádat online

Zažádat o převedení vašich půjček je možné i online, na webových stránkách Air bank. K tomu, aby byly vaše rychlé půjčky úspěšně převedeny, je potřeba dodat jejich parametry a samozřejmě dodržet veškeré stanovené podmínky. Samozřejmě k nim připojíte i vaše osobní údaje a následně již pouze počkáte, než bude automaticky vyhodnocena žádost. To trvá většinou necelou minutu, v případě že se naskytnou nějaké nejasnosti, tak budete ze strany společnosti Air bank kontaktováni. Poté již stačí podepsat připravenou smlouvu a budete mít ohledně vašich úvěru vystaráno.

Konsolidace půjček Airbank má ještě jednu nespornou výhodu – víte, že za vámi nestojí pochybná společnost, ale silná banka se známým jménem, na kterou se můžete spolehnout.Přečtěte si také:
Home Credit konsolidace
Home Credit konsolidace
Home Credit konsolidace Pokud si občas potřebujete půjčit peníze, pak jste se nejspíš také již dostali do situace, kdy máte...
Konsolidace půjček Raiffeisenbank
Konsolidace půjček Raiffeisenbank
Konsolidace půjček Raiffeisenbank Většina bankovních klientů se čas od času setká se situací, kdy se nahromadí více úvěrů a s...
Konsolidace půjček Air Bank

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému

| Rychlá půjčka bez registru| Půjčka ihned| Malá půjčka ihned| Půjčka bez příjmu| Půjčka na auto

Vytvořeno ve spolupráci se serverem PůjčkaPortál.cz

Ochrana soukromí