Konsolidace půjček Raiffeisenbank

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (4 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...

Konsolidace půjček Raiffeisenbank

Většina bankovních klientů se čas od času setká se situací, kdy se nahromadí více úvěrů a s nimi přichází i zákonité vyšší výdaje. Jeden či dva úvěry se dají zvládnout, ale v případě, že jejich počet rychle narůstá a vy ztrácíte přehled o tom, co, kde a kdy je potřeba splatit, může pomoci jednoduché řešení – tzv. konsolidace půjček. Víte jak můžete vhodnou konsolidací ušetřit?

Jde o to, že se již načaté úvěry sloučí do jednoho, což v případě správné konsolidace může dokonce pomoci ušetřit a velmi usnadnit komunikaci s bankou.

Jedním z nejpropracovanějších řešení je konsolidace půjček Raiffeisenbank, kterou nabízí rakouská společnost Raiffeisenbank působící dlouhodobě i u nás.

Konsolidace půjček nejen pro stávající klienty

Raiffeisenbank nazvala svůj produkt „Nízká splátka – konsolidace půjček“ a nabízí ho nejen svým stávajícím klientům, ale všem. To je totiž překvapivě velmi rozšířený mýtus – pokud výhodnou nabídku konsolidace půjček nabízí jiná banka, než u které své úvěry čerpáte, neznamená to, že je pro vás její produkt nedostupný.

Ve skutečnosti je možné převést své půjčky k jiné bance, v tomto případě můžete tedy využít konsolidaci půjček Raiffeisenbank a všechny své půjčky sloučit do jedné, výhodnější.

on line pujcky

S tím přichází i výhodnější splátky a pochopitelně lze znatelně ulehčit napjatému rozpočtu. Navíc získáte lepší přehled o svých výdajích a celkové finanční situaci.

Konsolidace půjček Raiffeisenbank

Raiffeisenbank konsolidace půjček nabízí množství výhod

Konsolidace půjček Raiffeissenbank nabízí možnost sloučit půjčky až do celkové výše 500 000 Kč, počet půjček, které chcete slučovat přitom může být neomezený. Nové splátky budou navíc nižší než ty stávající (pokud by se sečetly všechny dohromady).

malé půjčky před výplatou

Pokud máte zájem o ještě nižší měsíční splátky, je možné si splácení rozvrhnout do delšího časového období. Celkové náklady na půjčku se naopak sníží, pokud zvýšíte měsíční splátky a tím zkrátíte dobu splácení.

Den splátky v měsíci si volíte sami, neexistuje navíc žádný poplatek za správu. Celková doba splácení se musí vejít mezi půl roku a sto dvacet měsíců, tedy deset let.

Ke konsolidaci půjček u Raiffeisenbank náleží zdarma pojištění schopnosti splácet s možností připojištění proti riziku pracovní neschopnosti a riziku ztráty zaměstnání. Sjednání půjčky je zcela zdarma.

V případě, že se rozhodnete využít produkt konsolidace půjček Raiffeisenbank, je dobré také vědět, že banka nabízí využít možnosti předčasného splacení konsolidované půjčky v plné i částečné výši.

Zároveň existuje možnost navýšení úvěru – pokud klient řádně splácí, může dostat finanční prostředky a to bez dokládání příjmu.

Na webových stránkách Raiffeisenbank lze nalézt speciální kalkulačku, která vám snadno a rychle umožní zjistit, kolik přesně ušetříte, jestliže využijete produkt Nízká splátka – konsolidace půjček.

Podmínky konsolidace úvěrů u Raiffeisenbank

Jaké jsou podmínky konsolidace půjček u společnosti Raiffeisenbank?

Pochopitelně je nutný dosažený věk 18 let, je nutno předložit aktuální zůstatek konsolidovaného závazku, a pokud je k danému úvěru vyžadován, navíc doklad o příjmu (například potvrzení o výši pracovního příjmu).

rychly pujcky

Konsolidace ano či ne?

Služba konsolidace půjček Raiffeisenbank je nabízena pod názvem „Nízká splátka – konsolidace“ a využijete ji tehdy, pokud splácíte více půjček nebo máte jeden nevýhodný úvěr. Přitom nemusíte být stávajícím klientem Raiffeisenbank a za zřízení konsolidace nic neplatíte.

Rázem tak máte místo více nevýhodných půjček jen jednu půjčku s nižšími splátkami. Také si můžete upravit dobu splácení a v případě potřeby zažádat o navýšení půjčky.

Celkově tedy konsolidací půjček u Raiffeisenbank dosáhnete úspory i zjednodušení. Navíc máte jistotu, že za Vámi stojí silný bankovní partner s mezinárodní působností.Přečtěte si také:
Home Credit konsolidace
Home Credit konsolidace
Home Credit konsolidace Pokud si občas potřebujete půjčit peníze, pak jste se nejspíš také již dostali do situace, kdy máte...
Konsolidace půjček Air Bank
Konsolidace půjček Air Bank
Konsolidace půjček Air Bank Ocitli jste se v problémech při splácení úvěrů, kterých máte uzavřených hned několik? Převeďte si všechny vaše...
Konsolidace půjček Raiffeisenbank

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému

| Rychlá půjčka bez registru| Půjčka ihned| Malá půjčka ihned| Půjčka bez příjmu| Půjčka na auto

Vytvořeno ve spolupráci se serverem PůjčkaPortál.cz

Ochrana soukromí