Rail Nation – podnikatelský trénik zdarma

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (4 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...

Rail Nation – podnikatelský trénik zdarma

Nedávno jsem na internetu narazil na zajímavou online hru Rail Nation. I když času není moc nazbyt, občas si nějakou tu hru rád zahraju – jen tak pro relax. Rail Nation je zdarma a pro její hraní stačí jen internetový prohlížeč a jednoduchá registrace. Během minutky jsem se tedy ocitnul ve hře.

Proč o tom ale píšu na tomto webu? Při hraní hry jsem si totiž uvědomil, že je to výborný trénink podnikatelského a investičního myšlení. A hned Vám řeknu proč si to myslím…

půjčky online ihned na účet

O co v Rail Nation jde?

Ve hře Rail Nation se všechno točí kolem železniční dopravy a trochu mi připomněla starou, ale skvělou strategii Transport tycoon. Ocitnete se v roli manažera železniční dopravní firmy a Vaším úkolem je vybudovat prosperující podnik.

Vyberete si zda chcete hrát na východě či západě USA (tyto frakce mezi sebou soupeří), a také město, v jehož okolí chcete podnikat a pustíte se do hry.

Na začátku Vás čeká tutoriál, který Vás seznámí se základními principy hry.

Rail Nation

Nácvik budování úspěšné firmy

Online hra Rail Nation je nejen zábavná (mám rád budovatelské strategie), ale zaujala mě také z podnikatelského hlediska. Budování železniční společnosti a její provozování by se totiž zjednodušeně přirovnat k budování a řízení podnikání v reálném světě.

půjčky bez doložení příjmu online

Předmět podnikání je v Rail Nation sice daný, ale v tom, jak budete společnost z pohledu zisků rozvíjet záleží na vás a vašich rozhodnutích.

Každý vlak, který převáží zboží vám generuje určitou výši příjmů. Tato výše však závisí na spoustě faktorů, jako je rychlost vlaku, počet vagonů, které uveze, na zboží, které převáží a spoustě dalších.

Klíčem k úspěchu jsou investice

Ze začátku vám peníze vystačí tak tak na 1 – 2 nejzákladnější vlaky, které vám však v průběhu času generují zisky. Klíčem k úspěchu je reinvestice těchto zisků do nákupu dalších vlaků a modernizaci těch stávajících, stavění nových tratí, vyvíjení a zavádění nových technologií…

Hrát Rail Nation zdarma >>

Zažijete pasivní příjem na vlastní kůži

Simulace tohoto typu mám velmi rád, protože si v nich během krátké doby zažijete na vlastní kůži určité aspekty podnikání, aniž byste museli cokoliv riskovat.

úvěr 300 000

Jedním z těchto aspektů je prožitek pasivního příjmu a jeho navyšování. Pokud necháte své vláčky nějakou dobu vozit zboží, generuje vám to zisk a vy prožijete příjemný pocit pasivního příjmu.

Po nějaké době si však uvědomíte, že je možné jít ještě dál. Když si totiž vydělané peníze nenecháte, ale budete je vhodně investovat do rozvoje svojí společnosti, nezbyde vám sice tolik peněz na okamžitou útratu, zato však začnete své pasivní příjmy navyšovat.

Jsem přesvědčen, že z těchto „prožitků“ se dá velmi těžit i v reálném (nejen) podnikatelském životě.

Posilujte svojí pozici vhodnou spoluprácí

Rail Nation je online hra, kterou může hrát na internetu najednou velké množství hráčů. A taky, že hraje… Celá hra je tak obohacena o možnost spolupráce. Hráči se mohou sdružovat do asociací a spolupracovat na rozvoji svého domovského města a okolních podniků. Tím jak se vaše kultivuje a bohatne, přináší také nové možnosti zisku. Je zde tedy pěkně vidět, jak může být vhodná spolupráce prospěšná.

půjčka bez příjmu ihned

Asociace mohou uzavírat dohody s jinými asociacemi, nebo si vzájemně konkurovat. Podnikatelské prostředí jak vyšité :-)

Pusťte se do toho!

Rail Nation online je kompletně v češtině a herní principy nejsou nijak složité, takže může sloužit k rozvoji podnikatelského myšlení nejen u dospělých ale i u dětí.
Zaregistrovat do hry se můžete zdarma TADY.

Hrát Rail Nation zdarma >>Přečtěte si také:
Na ručení opatrně
Na ručení opatrně
Na ručení opatrně Ručitelský závazek se může na první pohled zdát, jako velmi výhodný způsob řešení problémů. Každá rychlá půjčka,...
Pozemkový fond ČR
Pozemkový fond ČR
Pozemkový fond ČR Máte-li zájem na koupi státní půdy za zajímavé odhadní ceny, stačí zformulovat svá přání a obrátit svou...
Norské fondy
Norské fondy
Norské fondy Určitě nejsou tak známé jako strukturální a investiční fondy, na které se po českém vstupu do Evropské unie...
Rail Nation – podnikatelský trénik zdarma

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému

| Rychlá půjčka bez registru| Půjčka ihned| Malá půjčka ihned| Půjčka bez příjmu| Půjčka na auto

Vytvořeno ve spolupráci se serverem PůjčkaPortál.cz

Ochrana soukromí