Je Zaplo půjčka podvod?

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (4 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Loading...

Je Zaplo půjčka podvod?

Není sporu o tom, že mezi poskytovateli nebankovních úvěrů mohou být nesolidní a podvodné společnosti a některým soukromým osobám, které si z půjčování peněz udělaly byznys, také není radno důvěřovat. Někdy se ale stane, že finanční trh s půjčkami někdo oživí velmi netradičním prvkem, který přináší nečekané výhody a současně u pochybovačů vzbuzuje nedůvěru. Právě takovým způsobem se v nebankovní sféře uvedla společnost Zaplo Finance se svým produktem Zaplo.cz půjčka. Ihned se v internetových diskusích a v médiích rozhořely debaty ve smyslu, zda je Zaplo půjčka podvod nebo je to férový a poctivý způsob, jak získat potřebné finance.

půjčky bez dokládaní příjmu

Pojďme se nyní objektivně zamyslet nad všemi diskutovanými podezřeními půjčky Zaplo a pokusme se je poctivě analyzovat v souvislosti s reálnými fakty.

První půjčka do 5000 Kč zdarma

Je pravdou, že první půjčku zdarma je možné dostat u více zástupců nebankovní sféry, ale nabídnout jen tak 5000 Kč bez jakéhokoliv poplatku není v České republice obvyklé. Proto tento tah společnosti Zaplo Finance vzbudil tolik pozornosti a někdy i nedůvěry.

Je třeba si uvědomit, že mezi poskytovateli krátkodobých nebankovních úvěrů je obrovská konkurence a půjčka ve výši od 1000 do 5000 Kč zdarma se z několika důvodů jeví jako skvělý marketingový nápad, kterým se Zaplo v dobrém slova smyslu odliší od konkurence. Především se o finančním produktu Zaplo.cz půjčka hodně mluví, což je výborná reklama. Navíc si zájemci o půjčku mohou zdarma a výhodně otestovat firmu Zaplo Finance, zda přesně dodržuje podmínky půjčování a práva klientů.

Na druhé straně společnost hned první půjčkou získá vaše kontaktní údaje a může vám tak nabídnout další akční produkty Zaplo Finance. Pokud se snad pozastavujete nad zasíláním vašich identifikačních údajů, tak to se děje přesně v souladu s českými zákony a vězte, že u půjček jiných poskytovatelů je pošlete také – s tím rozdílem, že u nich většinou i za první úvěr zaplatíte.

RPSN od 730% do 8000%

RPSN (roční procentní sazba nákladů) je u každé online půjčky ze zákona povinným údajem, který ukazuje, kolik vás bude úvěr stát za jeden rok včetně všech poplatků. Jenže u krátkodobých půjček vrátíte peníze v řádech dnů, proto RPSN dosahuje astronomických čísel a pozbývá veškerou výpovědní hodnotu. Celý problém s RPSN lze vysvětlit jinak. Představte si, že chcete na několikadenní dovolené auto z autopůjčovny a zjistíte, že je k dispozici za 146 000 Kč za rok. Pak nezbývá než vydělit 146 000 počtem dnů v roce a dozvíte se, že auto si půjčíte za 400 Kč za den. Podobně je to i s krátkodobou půjčkou, RPSN je uvedeno za rok, ale vy využijete jen pár dní. Z toho vyplývá, že uvádět RPSN u půjčky Zaplo nebo i u jiných podobných finančních produktů je sice povinné, ale mírně zavádějící.

Férová půjčka jen na občanku

U podmínek k získání půjčky Zaplo se na internetu objevují dvě protikladné výtky – úvěr na pouhou občanku může být podvod a na druhé straně některým diskutujícím v internetových vláknech vadí skenování celého občanského průkazu a ještě posílání jedné koruny z vlastního účtu.

Společnost Zaplo Finance není banka a platný občanský průkaz je dostatečnou cestou k identifikaci nového klienta. Způsob, jak si poskytovatel prověří žadatele o krátkodobý úvěr, je plně v jeho kompetenci. Půjčka „na občanku“ je v souladu se zákonem a ona 1 Kč poslaná z vašeho bankovního účtu zvyšuje její bezpečnost. Tak je totiž vyloučen případný podvod, protože není možné, aby někdo měl kromě dokonalé kopie občanského průkazu i účet u banky vedený na vaše jméno. Společnost se tak jistí, že o půjčku žádáte skutečně vy a nikdo jiný. Chrání tedy jak sebe, tak i vás.

úvěry bez prokazování příjmů

Skenování občanského průkazu se obávat nemusíte. Společnost Zaplo Finance je členem tak renomované mezinárodní finanční instituce, že jakékoliv zneužití vašich identifikačních údajů je vyloučené. A uvědomte si, co všechno byste předkládali k žádosti o půjčku u konkurenčních poskytovatelů z nebankovní nebo dokonce bankovní sféry.

Někteří internetoví diskutéři se pozastavují nad posíláním 1 Kč a poukazují na „bezpracné“ obohacení společnosti Zaplo Finance. Onu 1 Kč posíláte na účet Zaplo.cz především kvůli své vlastní bezpečnosti a o jiném důvodu lze s úspěchem pochybovat. Věřte tomu, že společnost Zaplo Finance nezaložila své podnikání na 1 Kč od klienta.

Vysoké sankce za nedodržení podmínek splácení

Nejprve je třeba připomenout, že pokuty a sankce za opožděné platby používají všechny bankovní a nebankovní instituce. Zaplo Finance vám sice půjčí poprvé bez poplatků, ale nemůžete chtít, aby zaměstnanci firmy byli dobrodinci a poskytovali peníze neustále zdarma. Podnikání na poli úvěrů je byznys jako každý jiný, a když nedodržíte jasná pravidla, musíte počítat se sankcí v podobě pokuty. Firma Zaplo Finance se také musí řídit jasnými předpisy nejen kvůli svým závazkům, ale také aby vydělala a mohla vyplatit své zaměstnance.

nebankovní půjčka bez příjmu

Jelikož výše všech pokut za prohřešky se splácením je jasně a viditelně uvedena na stránkách Zaplo.cz, tak se nejedná o žádný podvod. Navíc pokud budete splácet dle předem dohodnutých podmínek a včas, nemusíte se žádných sankcí obávat.

Kdo stojí za půjčkou Zaplo

Společnost Zaplo Finance s.r.o. je řádně vedena u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 205150, z čehož plyne její zákonné podnikání na našem území. Navíc je česká pobočka součástí silné a známé nadnárodní skupiny 4finance Group, která působí v 11 zemích v Evropě, v USA i v Kanadě. Z uvedeného je jasné, že podvody a neférové jednání si taková veliká mezinárodní společnost nemůže dovolit.

Půjčka Zaplo podvod není

Věříme, že se podařilo všechna sporná tvrzení uvést logicky na pravou míru a dokázat, že Zaplo půjčka podvodrozhodně není a neexistuje tedy důvod, proč takto výhodnou nabídku nevyužít. Vždyť kdo jiný vám půjčí až 5000 Kč na 1 měsíc úplně zdarma bez jakýchkoliv poplatků a závazků?

Získat první Zaplo půjčku zdarmaPřečtěte si také:
Nebankovní půjčky zdarma? To jste ještě neviděli!
Nebankovní půjčky zdarma? To jste ještě neviděli!
Nebankovní půjčky zdarma? To jste ještě neviděli! Každý člověk je zvyklý, že zadarmo v dnešní době nedostane skutečně nic. A...
Na ručení opatrně
Na ručení opatrně
Na ručení opatrně Ručitelský závazek se může na první pohled zdát, jako velmi výhodný způsob řešení problémů. Každá rychlá půjčka,...
Operativní leasing pro soukromé osoby
Operativní leasing pro soukromé osoby
Operativní leasing pro soukromé osoby Operativní leasing pro soukromé osoby se na českém trhu prosazuje čím dál více, zejména v...
Je Zaplo půjčka podvod?

Půjčka bez registru | Půjčka bez doložení příjmu | Rychlá půjčka | Online půjčky | Půjčka před výplatou | Půjčka do výplaty | Půjčka ihned na účet | Srovnání online půjček

Půjčky bez náhlížení do registrů | Online půjčka ihned | Půjčka 5000 Kč ihned | Půjčka bez 1 Kč na účet | Půjčka 10000 Kč | Půjčka ihned každému

| Rychlá půjčka bez registru| Půjčka ihned| Malá půjčka ihned| Půjčka bez příjmu| Půjčka na auto

Vytvořeno ve spolupráci se serverem PůjčkaPortál.cz

Ochrana soukromí